WITAMY

Naszym celem jest sprzedaż niebanalnych, zgodnych z aktualnymi trendami mebli, które swoim designem oraz funkcjonalnością zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma MEBEL PROJEKT AG istnieje od 1996 roku i cieszy się dużą popularnością wśród klientów w kraju i za granicą. Produkujemy meble wysokiej jakości z najlepszych dostępnych materiałów.
Zaspokajanie potrzeb klienta jest naszym głównym celem. Rynek oferuje coraz to większą konkurencję i innowacje, w związku z czym klienci stawiają coraz to większe wymagania, które realizujemy w miarę naszych możliwości.

W naszej firmie uzyskają Państwo pomoc profesjonalnego Projektanta, który pomoże stworzyć idealne rozwiązanie dla projektowanych mebli.

Z miłości do komfortu

Zaprojektowane przez nas meble są ponadczasowe, trwałe i piękne. 

Poprzez doświadczenie, indywidualne projekty i doradztwo staramy się jak najefektywniej zaspokajać potrzeby klientów. Dzięki solidnemu wykonaniu zyskujemy uznanie, zaufanie i prestiż.

Produkujemy meble kuchenne, pokojowe, biurowe, łazienkowe, szafy, garderoby, lady i recepcje, meble sklepowe. Zapewniamy również transport oraz kompleksowy montaż mebli przez naszych doświadczonych montażystów.

W poszczególnych działach postaramy się przekazać Państwu więcej informacji na temat naszych produkcji oraz usług.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem.

Meble Kuchenne Mebelprojekt Tychy, Katowice, Mikołów
Meble Kuchenne Mebelprojekt Tychy, Katowice, Mikołów
Meble Kuchenne Mebelprojekt Tychy, Katowice, Mikołów

MEBELPROJEKT AG

ul. Łaziska 12A
43-175 Wyry

tel. (32) 323 04 11

tel. kom: +48 604 392 045
tel. kom: +48 517 022 808

biuro@mebelprojekt.com.pl

Katowice, Tychy, Mikołów, Orzesze, Pszczyna, Wyry

MebelProjekt Meble Kuchenne © 2016

Translate »